GALERIE DRAČÍ ULIČKA

Galerie Dračí ulička

Galerie Dračí ulička, která zaujímá prostory chodby v prvním patře budovy gymnázia, je dalším dlouhodobým projektem podporovaným Nadačním fondem Gymnázia Trutnov. Fond přispívá finančně na vybavení galerie a stejně tak pomáhá při realizaci vernisáží, kterých bývá během školního roku několik.

NF AVAST

Čistička odpadní vody na Děvíně

Nadační fond Gymnázia Trutnov je hrdým majitelem horské chaty Děvín, kam po desetiletí jezdí studenti, absolventi a přátelé této krásné chalupy v srdci Krkonoš. Poloha Děvína je bez nadsázky úžasná, což potvrdí každý, kdo se tam někdy ocitl. Na druhou stranu je ale také zavazující, protože se jedná o místo v 1. zóně Krkonošského národního parku, které podléhá přísné ochraně. Ochrana se týká všech částí životního prostředí, které chatu obklopuje. Velmi důležitou složkou je voda, konkrétně nakládání s odpadní vodou. Není možné, aby se splašková voda pouštěla do tak jedinečné krajiny jen tak bez vyčištění. Proto bylo nutné se nad tímto problémem zamyslet a začít ho řešit. Jako jediné vhodné řešení ukázala stavba vlastní malé čistírny odpadních vod.

Zobrazit celou zprávu

AKTUALITY

objednávání rezervací

Při objednávání pobytu vemte na vědomí, že Děvín nelze rezervovat jako celou chatu. Stane se tak, že se zde potká vícero lidiček a je jen na nich, jak se dokáží "porovnat".

správa o úklidu

Mění se pravidla o předávání chaty - před odchodem ubytovatel nafotí na "chytrý" telefon apod. "kritická" místa a zašle na požadovaný email. Bez těchto fotek se nevrátí záloha. A hlavně zálohu mohu vrátit hned při vyúčtování pobytu. Zatím se to osvědčuje ke spokojenosti Vaši - okamžité vrácení zálohy i mé - zabere mi to méně času.

UMÍTE ČÍST?? TAK POKRAĆUJTE...

!! ČTĚTE !!! Při rezervaci pobytu uvádějte požadované údaje:a) statut, b)rok matury, c) počet osob, d) jméno tř.uč. JINAK BUDE REZERVACE ZRUŠENA. FAKT TO ZDRŽUJE..

všechny aktuality

CHATA DĚVÍN - NEJBLIŽŠÍCH 5 REZERVACÍ

28.4.2018 - 29.4.2018

Korbelář/7os, 7 osob

29.4.2018 - 1.5.2018

Kvasničák/30os, 30 osob

4.5.2018 - 6.5.2018

O.Lev/GY 6.X, plno

6.5.2018 - 8.5.2018

J.Míl/30os, 30 osob

12.5.2018 - 13.5.2018

Berger/plno, plno

Kalendář všech rezervací