ČLÁNKY

Milé poděkování

Vážení,
jsme absolventi trutnovského Gymnazia (tehdy SVVŠ), maturovali jsme v r.1966, našim třídním byl pan profesor Křemenský. Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu profesorovi Ondřeji Lvovi a paní mgr. Štěpánce Ortové Ve dnech 11. - 13. 9. nám bylo umožněno po letech zase navštívit Děvín. Hned v Peci pod Sněžkou nás velmi mile překvapil pan prof.Lev, který jel s vašimi studenty odnosit na Děvín truhlářské výrobky a dřevo. Když uviděl "dámy" v letech jak si nasazují velké batohy, bylo mu jasné, že jsme maturovali už dost dávno a nabídl se nám se studenty, že naše zavazadla odnesou na Děvín. Rády jsme tuto nabídku přijaly. Díky jemu a ochotným studentům byla naše cesta o moc lehčí a hezčí.

Další díky paří paní Mgr. Ortové za to, že nám vůbec pobyt na Děvíně umožnila a nejen to. Byli jsme mile překvapeni změnami, které se zřejmě díky jí na Děvíně udály. Byli jsme tam v letech 1994,1995 a 1996. Byli jsme tehdy velice zklamáni stavem Děvína - všude plno špíny, zapomenutých věcí, prostě strašný nepořádek. A dnes - jako by to byl jiný Děvín, všude uklizeno, čisto, plno nových funkčních věcí - jako regály na zavazadla, poličky apod. Takové vedení Děvína vyžaduje jistě její velký zájem, píli a dobré manažerské schopnosti.

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vaší, ale také trochu i naší škole takové slušné, schopné a obětavé lidi.

Se srdečným pozdravem

Krista Haklová, roz Bornová

AKTUALITY

objednávání rezervací

Při objednávání pobytu vemte na vědomí, že Děvín nelze rezervovat jako celou chatu. Stane se tak, že se zde potká vícero lidiček a je jen na nich, jak se dokáží "porovnat".

správa o úklidu

Mění se pravidla o předávání chaty - před odchodem ubytovatel nafotí na "chytrý" telefon apod. "kritická" místa a zašle na požadovaný email. Bez těchto fotek se nevrátí záloha. A hlavně zálohu mohu vrátit hned při vyúčtování pobytu. Zatím se to osvědčuje ke spokojenosti Vaši - okamžité vrácení zálohy i mé - zabere mi to méně času.

UMÍTE ČÍST?? TAK POKRAĆUJTE...

!! ČTĚTE !!! Při rezervaci pobytu uvádějte požadované údaje:a) statut, b)rok matury, c) počet osob, d) jméno tř.uč. JINAK BUDE REZERVACE ZRUŠENA. FAKT TO ZDRŽUJE..

všechny aktuality

CHATA DĚVÍN - NEJBLIŽŠÍCH 5 REZERVACÍ

2.3.2018 - 4.3.2018

Jirka D./20os, 20 osob

7.3.2018 - 9.3.2018

Růžička(Prokeš)/25os, 25 osob

9.3.2018 - 11.3.2018

Svoboda/Lev/plno, plno

12.3.2018 - 13.3.2018

Volková - Bednařík/20os, 20 osob

16.3.2018 - 18.3.2018

Čepelka/plno, plno

Kalendář všech rezervací