AKTUALITY

Aktuality

Convid 19

v současné době je až do odvolání Děvín uzavřen

BRIGÁDA NA DŘEVO

Zveme všechny ZDATNÉ jedince na brigádu. Ve dnech 25.6. a 26.6.2018 se bude "DĚLAT DŘEVO " pro Děvín.
Méně zdatní jsou zváni též, budou zabezpečovat zázemí. Kontaktní osoba: pan Ondřej Lev, tel. 731 315 998.

objednávání rezervací

Při objednávání pobytu vemte na vědomí, že Děvín nelze rezervovat jako celou chatu. Stane se tak, že se zde potká vícero lidiček a je jen na nich, jak se dokáží "porovnat".

správa o úklidu

Mění se pravidla o předávání chaty - před odchodem ubytovatel nafotí na "chytrý" telefon apod. "kritická" místa a zašle na požadovaný email. Bez těchto fotek se nevrátí záloha. A hlavně zálohu mohu vrátit hned při vyúčtování pobytu. Zatím se to osvědčuje ke spokojenosti Vaši - okamžité vrácení zálohy i mé - zabere mi to méně času.

UMÍTE ČÍST?? TAK POKRAĆUJTE...

!! ČTĚTE !!! Při rezervaci pobytu uvádějte požadované údaje:a) statut, b)rok matury, c) počet osob, d) jméno tř.uč. JINAK BUDE REZERVACE ZRUŠENA. FAKT TO ZDRŽUJE..

!!! PEŘINY NEJSOU !!!!

Sdělujeme všem, kdo pojedou na Děvín, že NEJSOU JIŽ K DISPOZICI PEŘINY. Byly zlikvidovány a nenahraženy. PROTO - NEZAPOMEŇTE NA SPACÁKY - JINAK VÁM BUDE ZIMA.

REZERVACE

NUTNÉ ÚDAJE: STATUT ŹADATELE
ROK MATURITY
JMÉNO TŘÍDNÍHO UĆITELE

BEZ TĚCHTO ÚDAJŮ REZERVACI NEPROVEDU
VOLKOVÁ

úklid

Vážení účastníci, když uklízíte před odchodem Děvín, věnujte též pozornost kromě jiných prostor i schodům a chodbě - fakt to k chalupě patří.... A dřevník se nezamyká, dveře jdou jen hůře otevírat ....

ubytování za ratolesti a psy

OD ROKU 2016 rodiče uhradí za svá dítka pobývající na Děvíně též patřičný obulus. Hradit pobyt budou dítka až od 5ti let a sazba se mění od 14ti let nahoru.
MAJITELÉ PSU - ZA PSA SE HRADÍ KČ 200,-/NOC - hlavně nepatří do postele !!! a uklízet po nich budou páníčkové - za porušení pravidel je sankce Kč 500,-

Rezervace Děvína

Při rezervaci Děvína (mailem či telefonem) uvádějte vždy jaký máte vztah ke gymnáziu Trutnov (student, absolvent, učitel), do které třídy chodíte, kdo je Váš třídní učitel, popř. kdy jste maturovali a kdo byl Váš třídní učitel. Děvín je tu stále pro studenty a absolventy gymnázia Trutnov. Není komerčně využíván!

DĚV͍N POPLATKY

Stále platí DŘEVNÉ říjen-duben 300 Kč/den, květen-září 200 Kč/den nezávisle na počtu osob a NOCLEŽNÉ za osobu zůstává. Také stále platí ZÁLOHA 2000 Kč při vyzvedávání klíčů. Záloha není při vrácení klíčů odpočítávána z nocležného!!!

NEZVAN͍ NOCLEŽN͍CI

Upozorňuji všechny, které by napadlo, že pojedou na Děvín bez pozvání toho, kdo si Děvín půjčuje, že tam NEMAJ͍ CO DĚLAT a NEBUDOU na chalupě NOCOVAT!!! Děvín není průchozí chalupa. Jedete-li na jakoukoliv jinou chatu, kterou máte objednanou, tak také nepočítate s tím, že by tam nocoval někdo další cizí.

SMLOUVA O UŽÍVÁN͍ DĚV͍NA

Ode 15.3.2011 je v platnosti smlouva o užívání Děvína, kterou je povinen při přebírání klíčů podepsat objednavatel pobytu. Její znění je v sekci Rezervace.
Štěpánka Ortová

Placky a magnetky Děvína

K mání jsou placky a magnetky Děvína. K doptání u Štěpánky Ortové či Pavla Káni.
Štěpánka Ortová

Grafický návrh loga Děvína

Vyhlašujeme soutěž na grafický návrh loga Děvína na triko. Představa je takový schématický, rozevlátý obrázek Děvína tak, aby už na první pohled bylo patrné, že je to Děvín. Ale nebráníme se ničemu.
Nadační fond

VYSVĚTLIVKY KE KALENDÁŘI

Červenou barvou jsou označeny školní akce a žlutou barvou soukromé. Štěpánka Ortová

VŠEM TĚM, CO RÁDI JEZD͍ NA DĚV͍N :-)

Vás všechny prosím o založení takové tradice. Jde o to, že dřevo se nahoře samo neobjeví. Pokud ho, tedy, uvidíte složené u Arniky, buďte tak hodní a doneste každý z vás nahoru alespoň jedno polínko.
Takhle bychom mohli využít uspořenou práci a peníze na opravy Děvína a dobře víte, že nás navíc v nejbližší době čeká ta čistička.
Děkuju. Štěpánka Ortová

!!!!!!

Když se na Děvíně něco rozbije, nefunguje apod., tak hned volejte a pokud to jde, sneste dolů. Předejdeme tak dalším nepříjemnostem. Jako např. nemá-li sekera topůrko, tak další si už nezatopí... !!!

UPOZORNĚN͍ !!!

Upozorňuji všechny, kteří si půjčují Děvín,že v případě, kdy po navrácení Děvína nebude vše v pořádku, PREDEVŠÍM ÚKLID, tak vratná kauce propadá!!! Š.Ortová

Děvín-klíče atd.

Každý, kdo má objednaný Děvín je povinen vždy v pondělí v podvečer (před daným víkendem) zavolat Š.Ortové, tel.: 733 108 278, a domluvit se na předání klíčů a dalších potřebných věcí!!!

SB͍RKA PRO DĚV͍N

Nadační fond vyhlásil sbírku všeho potřebného pro Děvín. Oficiální termín sbírky již skončil, ale Děvín potřebuje různé věci dál, takže sbírka trvá nadále.

Náměty, podněty atd. k Děvínu

Pokud budete mít nějaké náměty, podněty, připomínky, prostě cokoliv, co by pomohlo vylepšit vše spojené s Děvínem, tak neváhejte a pište na ortova@nadacnifondgtu.cz.

NF AVAST

Čistička odpadní vody na Děvíně

Nadační fond Gymnázia Trutnov je hrdým majitelem horské chaty Děvín, kam po desetiletí jezdí studenti, absolventi a přátelé této krásné chalupy v srdci Krkonoš. Poloha Děvína je bez nadsázky úžasná, což potvrdí každý, kdo se tam někdy ocitl. Na druhou stranu je ale také zavazující, protože se jedná o místo v 1. zóně Krkonošského národního parku, které podléhá přísné ochraně. Ochrana se týká všech částí životního prostředí, které chatu obklopuje. Velmi důležitou složkou je voda, konkrétně nakládání s odpadní vodou. Není možné, aby se splašková voda pouštěla do tak jedinečné krajiny jen tak bez vyčištění. Proto bylo nutné se nad tímto problémem zamyslet a začít ho řešit. Jako jediné vhodné řešení ukázala stavba vlastní malé čistírny odpadních vod.

Zobrazit celou zprávu

CHATA DĚVÍN - NEJBLIŽŠÍCH 5 REZERVACÍ

27.8.2021 - 29.8.2021

Sedláčková/20 os/doplnit!!!, 20 osob

1.9.2021 - 30.9.2021

rezervace GTU, plno

3.9.2021 - 5.9.2021

DŘEVO, plno

24.9.2021 - 28.9.2021

Čepelka/plno/Dřevo, plno

8.10.2021 - 10.10.2021

Nesvadba/15os, 15 osob

Kalendář všech rezervací