ÚVODNÍ STRANA

Nadační fond Gymnázia Trutnov

Nadační fond Gymnázia Trutnov vznikl oficiálně v roce 1999, ale pod názvem Nadace Gymnázia Trutnov vznikl již v roce 1995 při příležitosti 75. výročí trvání gymnázia. Hlavním důvodem vzniku bylo zajištění důstojných oslav a organizační zastřešení finančních prostředků věnovaných na tento účel.

Postupně jsme si stále více a více uvědomovali, že s rozpadem SRPŠ (zkratka pro bývalé sdružení rodičů a přátel školy) vzniká potřeba spravovat finanční prostředky plynoucí mimo rozpočet školy. Činnost nadace pokračovala i po roce 1995. Po novele zákona o nadacích a nadačních fondech jsme se stali Nadačním fondem Gymnázia Trutnov. V současné době zajišťujeme finanční zdroje pro aktivity školy, které nelze financovat z rozpočtu školy, a obhospodařujeme nemovitý majetek nadačního fondu (horská bouda Děvín).

Členy správní rady jsou tři členové, kteří spravují nadační jmění podle statutu nadačního fondu. V současné době to jsou: Pavel Káňa (předseda správní rady), Mgr. Ladislav Šafář a Mgr. Štěpánka Šichová (členové správní rady).

NF AVAST

Čistička odpadní vody na Děvíně

Nadační fond Gymnázia Trutnov je hrdým majitelem horské chaty Děvín, kam po desetiletí jezdí studenti, absolventi a přátelé této krásné chalupy v srdci Krkonoš. Poloha Děvína je bez nadsázky úžasná, což potvrdí každý, kdo se tam někdy ocitl. Na druhou stranu je ale také zavazující, protože se jedná o místo v 1. zóně Krkonošského národního parku, které podléhá přísné ochraně. Ochrana se týká všech částí životního prostředí, které chatu obklopuje. Velmi důležitou složkou je voda, konkrétně nakládání s odpadní vodou. Není možné, aby se splašková voda pouštěla do tak jedinečné krajiny jen tak bez vyčištění. Proto bylo nutné se nad tímto problémem zamyslet a začít ho řešit. Jako jediné vhodné řešení ukázala stavba vlastní malé čistírny odpadních vod.

Zobrazit celou zprávu

AKTUALITY

správa o úklidu

Mění se pravidla o předávání chaty - před odchodem ubytovatel nafotí na "chytrý" telefon apod. "kritická" místa a zašle na požadovaný email. Bez těchto fotek se nevrátí záloha. A hlavně zálohu mohu vrátit hned při vyúčtování pobytu. Zatím se to osvědčuje ke spokojenosti Vaši - okamžité vrácení zálohy i mé - zabere mi to méně času.

UMÍTE ČÍST?? TAK POKRAĆUJTE...

!! ČTĚTE !!! Při rezervaci pobytu uvádějte požadované údaje:a) statut, b)rok matury, c) počet osob, d) jméno tř.uč. JINAK BUDE REZERVACE ZRUŠENA. FAKT TO ZDRŽUJE..

!!! PEŘINY NEJSOU !!!!

Sdělujeme všem, kdo pojedou na Děvín, že NEJSOU JIŽ K DISPOZICI PEŘINY. Byly zlikvidovány a nenahraženy. PROTO - NEZAPOMEŇTE NA SPACÁKY - JINAK VÁM BUDE ZIMA.

REZERVACE

NUTNÉ ÚDAJE: STATUT ŹADATELE
ROK MATURITY
JMÉNO TŘÍDNÍHO UĆITELE

BEZ TĚCHTO ÚDAJŮ REZERVACI NEPROVEDU
VOLKOVÁ

všechny aktuality

SBÍRKA PRO CHATU DĚVÍN

Sbírka pro chatu Děvín

 

CHATA DĚVÍN - NEJBLIŽŠÍCH 5 REZERVACÍ

26.6.2017 - 29.6.2017

Mikulík/20os, 20 osob

30.6.2017 - 2.7.2017

Schejbal/Holubová/15 os/další akce, 15 osob

30.6.2017 - 2.7.2017

Rolenec/20os, 20 osob

5.7.2017 - 9.7.2017

Chlápek/16os, 16 osob

10.7.2017 - 12.7.2017

Korbel/15os, 15 osob

Kalendář všech rezervací