ÚVODNÍ STRANA

Nadační fond Gymnázia Trutnov

Nadační fond Gymnázia Trutnov vznikl oficiálně v roce 1999, ale pod názvem Nadace Gymnázia Trutnov vznikl již v roce 1995 při příležitosti 75. výročí trvání gymnázia. Hlavním důvodem vzniku bylo zajištění důstojných oslav a organizační zastřešení finančních prostředků věnovaných na tento účel.

Postupně jsme si stále více a více uvědomovali, že s rozpadem SRPŠ (zkratka pro bývalé sdružení rodičů a přátel školy) vzniká potřeba spravovat finanční prostředky plynoucí mimo rozpočet školy. Činnost nadace pokračovala i po roce 1995. Po novele zákona o nadacích a nadačních fondech jsme se stali Nadačním fondem Gymnázia Trutnov. V současné době zajišťujeme finanční zdroje pro aktivity školy, které nelze financovat z rozpočtu školy, a obhospodařujeme nemovitý majetek nadačního fondu (horská bouda Děvín).

Členy správní rady jsou tři členové, kteří spravují nadační jmění podle statutu nadačního fondu. V současné době to jsou: Pavel Káňa (předseda správní rady), Mgr. Ladislav Šafář a Mgr. Štěpánka Šichová (členové správní rady).

NF AVAST

Čistička odpadní vody na Děvíně

Nadační fond Gymnázia Trutnov je hrdým majitelem horské chaty Děvín, kam po desetiletí jezdí studenti, absolventi a přátelé této krásné chalupy v srdci Krkonoš. Poloha Děvína je bez nadsázky úžasná, což potvrdí každý, kdo se tam někdy ocitl. Na druhou stranu je ale také zavazující, protože se jedná o místo v 1. zóně Krkonošského národního parku, které podléhá přísné ochraně. Ochrana se týká všech částí životního prostředí, které chatu obklopuje. Velmi důležitou složkou je voda, konkrétně nakládání s odpadní vodou. Není možné, aby se splašková voda pouštěla do tak jedinečné krajiny jen tak bez vyčištění. Proto bylo nutné se nad tímto problémem zamyslet a začít ho řešit. Jako jediné vhodné řešení ukázala stavba vlastní malé čistírny odpadních vod.

Zobrazit celou zprávu

AKTUALITY

Convid 19

v současné době je až do odvolání Děvín uzavřen

BRIGÁDA NA DŘEVO

Zveme všechny ZDATNÉ jedince na brigádu. Ve dnech 25.6. a 26.6.2018 se bude "DĚLAT DŘEVO " pro Děvín.
Méně zdatní jsou zváni též, budou zabezpečovat zázemí. Kontaktní osoba: pan Ondřej Lev, tel. 731 315 998.

objednávání rezervací

Při objednávání pobytu vemte na vědomí, že Děvín nelze rezervovat jako celou chatu. Stane se tak, že se zde potká vícero lidiček a je jen na nich, jak se dokáží "porovnat".

správa o úklidu

Mění se pravidla o předávání chaty - před odchodem ubytovatel nafotí na "chytrý" telefon apod. "kritická" místa a zašle na požadovaný email. Bez těchto fotek se nevrátí záloha. A hlavně zálohu mohu vrátit hned při vyúčtování pobytu. Zatím se to osvědčuje ke spokojenosti Vaši - okamžité vrácení zálohy i mé - zabere mi to méně času.

všechny aktuality

SBÍRKA PRO CHATU DĚVÍN

Sbírka pro chatu Děvín

 

CHATA DĚVÍN - NEJBLIŽŠÍCH 5 REZERVACÍ

27.8.2021 - 29.8.2021

Sedláčková/20 os/doplnit!!!, 20 osob

1.9.2021 - 30.9.2021

rezervace GTU, plno

3.9.2021 - 5.9.2021

DŘEVO, plno

24.9.2021 - 28.9.2021

Čepelka/plno/Dřevo, plno

8.10.2021 - 10.10.2021

Nesvadba/15os, 15 osob

Kalendář všech rezervací